Сімейне читання

Батьки і діти! Діти і батьки!
Нерозділиме і довічне коло.
Ми засіваємо житейське поле
І не на день майбутній - на віки!
                                     (Б.Олійник)

   Книга… Одне  із самих дивовижних чудес світу, створених людиною упродовж багатьох віків. Читаючи, людина накопичує знання, набуває досвід. 
   Сьогодні бібліотеки відроджують традиції сімейного читання, і саме батькам у такому читанні належить вирішальна роль. Це вони повинні пройти з дитиною довгий шлях саморозвитку, допомогти формуванню читацьких інтересів та культури читання.  А бібліотеки покликані задовольняти найрізноманітніші інформаційні потреби всіх категорій населення, мати відповідні ресурси для відродження і популяризації сімейного читання.                                                 
2.11.2016рік Шарапова Тетяна Івановна з онуками Дашею і Кирилом та Клокова Анна Євгенівна з сином Мішею. Вони завжди знаходять  для себе цікаві заняття. 

23.06.2015рік
Катерина Олегівна велику увагу приділяє формуванню читацьких інтересів Даші і Кирила. Діти з задоволенням відвідують бібліотеку - приходять не тільки взяти книгу, а й подивитися  книги та журнали в читальному залі, також пограти в ігри. 
 5.06.2015рік
Наталья Степановна и внук Кирилл активно посещают библиотеку. Выбрана самая интересная книга - "Малыш Николя" автора Госсини Рене.
А также Кирилл очень любит играть на пианино.

2.06.2015рік
Читання - наше хоббі. З мамою      Оксаною Володимирівною відвідали бібліотеку Даніїл та маленький Саша, якому до вподоби переглядати книги.


Березень, 2015 рік
Гра в шашки - улюблена гра родини.

11.02.2015рік
Щербініна Наталя Василівна з донькою Дашею відвідують бібліотеку з 2012 року. Даша захоплюється книгами про принцес, любить книги про тварин.6.02.2015 рік
Новицька Тетяна Прокопівна і внук Костя - часті відвідувачі бібліотеки, завжди знаходять заняття для душі. Цікаво і пазли поскладати, з мозаїки улюблених героїв зробити, а також звернути увагу на захоплюючий світ книжок.


                                                                
            
                                                                                        Літо, 2014 рік
Дитина розпочинає своє знайомство з книгою у колі своєї родини, і саме батькам відводиться головна роль у виховання любові до читання. Активні відвідувачі влітку:
Літікова Катерина Вадимівна,
Даша -учениця 1-го класу,
Альоша - дошкільник.
Березень, 2014 рік
Сьогодні ми вас познайомимо з  читацькою сім’єю– це мама Окунь Олена Володимирівна і донька Поліна, учениця 2 класу.  Поліна – читач нашої бібліотеки ще з дошкільного віку, з задоволенням читає казки, цікаві пригоди. Приємно спостерігати як мама допомагає в виборі книг, рекомендує прочитати ті книги, які сама читала в дитинстві. Олена Володимирівна в шкільному віці також була нашим читачем, і це дуже добре, що не втрачається зв’язок поколінь з бібліотекою.
 17.02.2014 рік
Родина для дитини - це тепле гніздечко, в якому вона почувається захищеною. Щоб ваші діти зростали вам на радість, були розумними, духовно щедрими, необхідно якнайчастіше спілкуватися з ними. Найкраще спілкування  -  це спільне читання книг.
Сьогодні ми познайомимо вас з сім'єю, яка багато уваги приділяє книзі - це мама Клименко Яна В'ячеславівна,  Варя - учениця 4-В класу, Вася - 6 років. Вони з задоволенням читають книги: пригоди, фентезі, різну пізнавальну літературу. І надзвичайно добре, що книга зайняла в цій родині достойне місце.


6 коментарів:

 1. Олена Василівна6 травня 2015 р. о 12:50

  Це дуже добре, що діти і батьки - часті відвідувачі бібліотеки.А батькам подяка за те, що прививають дітям любов до книги.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Олено Василівно, відроджуючи сімейні читання, ми сподіваємося, що книга займе і надалі чільне місце у наших читачів.

   Видалити
 2. С удовольствием посещаю библиотеку. Читаю подписки "Юного техника". Нахожу для себя и своего 9-летнего сына много интересного.. Эл.ДПО

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. У нас много интересной литературы, так что ждем вас почаще в библиотеке...

   Видалити
 3. Марія Петрівна28 травня 2015 р. о 17:27

  Як приємно бачити діточок і батьків з книгою.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Шановна, Маріє Петрівно, ми сподіваємось, що читаючі родини будуть в бібліотеках активними читачами.

   Видалити