неділя, 5 липня 2020 р.

Прочитайте цікаву книгу


 «Великий Дружній Велетень»
Письменник Роальд Дал –
 один із найблискучіших  дитячих  письменників  сучасності. Дев’ять  його  книжок  увійшли до списку  двох сотень  найкращих за версією медіа-каналу  BBC. Він почав писати  у  1942 році. Це були оповідання, повісті, п’єси як для дітей,  так і для дорослих. Історію про Великого Дружнього Велетня вигадав для своїх дітей та онуків. Прототипом Софії стала його онучка. Він завжди писав олівцем у блокноті, підкладаючи під нього стос картону.  «Великий Дружній Велетень», ВДВ, - одна із найкращих історій, які Дал пише про те, що збиває дух, або смішить.Дуже рекомендуємо її до читання дітям, які люблять фантастичні та казкові пригоди незвичайних друзів.


Англійський письменник Вільям Голдінг -
 лауреат Нобелівської премії.  Після закінчення Оксфордського Університету викладав англійську мову та філософію.У 1954 році його роман «Володар мух» став бестселером. Спочатку його не брали до друку за складний  і неоднозначний сюжет.
З того часу цей твір витримав кільку сотень перевидань. П’єси  за сюжетом «Володаря Мух» багато разів були присутні на театральних сценах. Сама історія є трохи парадоксальною, на перший погляд, бо протистояння хоробрості та малодушності насправді є частинами одного цілого. Хоча роман достатньо складний для сприйняття, але він спонукає до серйозних роздумів.
Бажаємо чудового  проведення  часу з цікавими книжками!

Немає коментарів:

Дописати коментар